Elon Musk potvrdil, že zkorumpovaný cenzurní program Twitteru, který zdědil,

Elon Musk potvrdil, že zkorumpovaný cenzurní program Twitteru, který zdědil, byl zaměřen na konzervativce

By Joe Hoft Published November 23, 2022


Twitter byl skvělým nástrojem pro rychlé sdílení zpráv, ale předchozí vedení platformy, které patřilo ke krajně levicovým radikálům, jej značně poškodilo.


Tito lidé, stejně jako bývalý generální ředitel Jack Dorsey, se účastnili krajně levicových aktivit, jako byly násilné protesty ve Fergusonu ve státě Missouri.

Vedení Twitteru začalo cenzurovat konzervativce již před volbami v roce 2016 a po vítězství prezidenta Trumpa se naplno vrhlo na antikonzervativní činnost.

Ačkoli se prezident Trump stal pravděpodobně největším uživatelem Twitteru v historii, společnost jej a řadu dalších konzervativců počátkem roku 2021 de-platformovala. Prezident a většina konzervativních platforem byli z Twitteru nadobro vyřazeni, dokud se jich nedávno neujal Musk.

Odůvodnění odstranění jednotlivců z jejich platformy bylo vždy nejasné a mlhavé. Nakonec chtělo vedení Twitteru potrestat konzervativce za to, že se postavili za Ameriku a učinili zemi skvělou, a tak jim byl hlas na Twitteru odebrán.

Elon Musk včera potvrdil, že Twitter byl vůči konzervativcům extrémně zaujatý. Musk v reakci na Kylea Beckera na Twitteru napsal o zaujatosti Twitteru:

Jak je zřejmé všem kromě médií, neexistuje jediný trvalý zákaz i pro ty nejkrajnější levicové účty, které chrlí naprosté lži


Představte si, že by @ElonMusk byl ve skutečnosti pravicovým strašákem, za kterého ho tito zhýčkaní levicoví novináři vydávají, a rozhodl by se otočit karty a zakázat všechny levicové "fake news" na @Twitter. Už by neměli co publikovat!
Jak je všem kromě médií zřejmé, neexistuje jediný trvalý zákaz ani toho nejkrajnějšího levicového účtu, který by chrlil naprosté lži

Musk jen potvrdil to, co víme už léta. Twitter dává prolhaným liberálním šílencům volný průchod, ale nemilosrdně útočí na konzervativce.

Není divu, že krajní levice Elona Muska nenávidí. Sdílí totiž pravdu o jejich nechutných snahách skoncovat s Amerikou milujícím projevem na Twitteru.
119 zobrazení0 komentářů