Pánům Svěrákovi a Čepelkovi
- jiri.otto
- před 6 dny
- Minut čtení: 1
Jest nejvyšší čas postaviti pomník Járy Cimrmana, velikána našeho, jenž nenáviděnému Rakousku nikdy s ničím nepomohl.
Slouhové dnešní sochu maršálka Radeckého,odporné lidské bytostic c c, z pohnutek nižších než nízkých na náměstí postaviti chtějí.
Je třeba, abyste, vy dva miliony příznivců našeho Járy svolali a plán zrádců národa našeho zmařili. Jen tak dílo našeho velikána v paměti zůstane a to na dobu blížící se věčným časům. Pokud se tak nestane, zmizí dílo, které jste, inspirováni Járou, ku prospěchu národa i svému vytvořili. A příslovečný pes po vás neštěkne.
Ti dědkové by si už měli dát pokoj - jsou mimo svět a ani netuší, jak si kálejí na hlavu.
Vřele souhlasím!