Martin Kupka mluvil 23.6. 2026 ve Sněmovně o veřejnoprávních mediích. Ve svém předlouhém projevu řekl: "Hlasuje se tu o tom, jestli si tahle země udrží médium, které si smí dovolit položit vládě nepří
Martin Kupka mluvil 23.6. 2026 ve Sněmovně o veřejnoprávních mediích. Ve svém předlouhém projevu řekl: "Hlasuje se tu o tom, jestli si tahle země udrží médium, které si smí dovolit položit vládě nepří
A co očekávat jiného? Toho Baxu systematicky vedli a umetali mu cestičku přes NSS tam, kde ho potřebovali mít. A tím měli celý český stát v ruce - jen jim do toho loni voliči poněkud hodili vidle volbou Bábovy koalice. Oni se nedají: - stát-nestát, občané-neobčané, ústava-neústava,slušnost-prasárna. Odstraní bábovu vládu a nastolí tu pravou totalitu. Zcela bezohledně okupují tuto zemi ve prospěch "vyšší moci". Je to hnus, velebnosti!
A co očekávat jiného? Toho Baxu systematicky vedli a umetali mu cestičku přes NSS tam, kde ho potřebovali mít. A tím měli celý český stát v ruce - jen jim do toho loni voliči poněkud hodili vidle volbou Bábovy koalice. Oni se nedají: - stát-nestát, občané-neobčané, ústava-neústava,slušnost-prasárna. Odstraní bábovu vládu a nastolí tu pravou totalitu. Zcela bezohledně okupují tuto zemi ve prospěch "vyšší moci". Je to hnus, velebnosti!