Bornová: -Nová historie-
- lujjza
- před 3 dny
- Minut čtení: 1
Dnes je výročí 22. června 1941, kdy se Sovětský Svaz agresivně stal cílem mírumilovného německého obohacení.
Hodní a civilizovaní němečtí nácíčci tehdy projížděli území slovanských podlidí metodou spálené země a demokraticky povraždili asi 17.9 milionů bezbranných civilistů, včetně miminek. Tím Němci mimo jiné dokázali svou morální převahu nad bezcennými Slovany.
V masakrech civilistů Němcům pomáhaly i ukrajinské nacistické jednotky, čímž se dostaly do elitní skupiny Lepších Lidí. (Mnoho Ukrajinců ale bojovalo i na straně ruSSáků, takže jejich lepšolidství je oprávněně zpochybňováno).
RuSSáci se ale německému obohacení neoprávněně bránili. V bojích na východní frontě tedy padlo asi 8.7 milionů sovětských vojáků a asi 5.3 milionů německých vojáků.
5.3 milionů bylo asi 80% německých ztrát, což logicky znamená, že východní fronta byla bezvýznamná a válku vyhráli Američani na té západní díky vylodění v Normandii, při kterém způsobili Němcům šílené ztráty 4-9 tisíc vojáků (což je mnohem víc než 5 milionů!).
Dodatek - Sověti ztratili 17.9 milionů civilistů, Němci asi 800 tisíc (odhady jsou i o něco vyšší). Většina z toho byly oběti amerického bombardování německých měst... takže za zabíjení německých civilistů samozřejmě můžou ruSSáci. A 800 tisíc je mnohem víc než 17.9 milionů, takže ruSSáci tu opět byli větší barbaři.
Tak, a teď hezky jděte a pocákejte nějaký památník sovětského vojáka červenou barvou. Protože bez jeho oběti by se většina z nás ani nenarodila, a tak je správné ho nenávidět.

Komentáře