top of page
Vyhledat

Nová ombudsmanka se oblékla do černé. Podpořila stávku v ČT a ČRo

  • lujjza
  • před 3 dny
  • Minut čtení: 1

Podporu stávkujícím médiím veřejné služby v pondělí vyjádřili i nová ombudsmanka Eva Kostolanská, dětský ombudsman Martin Beneš i jejich zástupce Vít Alexander Schorm. Oni sami, stejně jako zaměstnanci kanceláře veřejného ochránce práv, dorazili v pondělí do práce v černém. Černý oděv je jedním ze symbolů protestu proti změně financování veřejnoprávních médií, kterou chystá vláda.


---

Další libtardská ombucmáňa...

 
 
 

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Taková media jsou k zachování

Martin Kupka mluvil 23.6. 2026 ve Sněmovně o veřejnoprávních mediích. Ve svém předlouhém projevu řekl: "Hlasuje se tu o tom, jestli si tahle země udrží médium, které si smí dovolit položit vládě nepří

 
 
 
Taková media jsouk zachovánívládě

Martin Kupka mluvil 23.6. 2026 ve Sněmovně o veřejnoprávních mediích. Ve svém předlouhém projevu řekl: "Hlasuje se tu o tom, jestli si tahle země udrží médium, které si smí dovolit položit vládě nepří

 
 
 

4 komentáře

Hodnoceno 0 z 5 hvězdiček.
Zatím žádné hodnocení

Přidejte hodnocení
Pochybovač
Pochybovač
před 3 dny

"Pravula" je už řadu let jasnej... - ale ombudsmanka by měla být neutrálem na straně občanů a nikoli na straně finančně zájmových skupin - protože o nic menšího než o dost velké prachy jisté skupiny, tu nejde.. To je špatně a predikuje nejspíš její budoucí postoje.

Upraveno
To se mi líbí

lujjza
před 3 dny

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prekvapeni-Odborar-Stredula-se-postavil-za-CT-a-CRo-793095


"Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Josef Středula se postavil za zaměstnance České televize a Českého rozhlasu, kteří vstoupili do jednodenní výstražné stávky. Před budovou ČT prohlásil, že odbory jednoznačně podporují jejich boj za zachování nezávislosti a adekvátního financování veřejnoprávních médií."


Upraveno
To se mi líbí
oh
před 3 dny
Reakce na

Odborová supervyžírka SebeStředula rozhodně podporuje stávku? A já si myslel, že něco takového je zcela nemožné.. 😁

Upraveno
To se mi líbí

lujjza
před 3 dny

Z diskuse:


"Kancelář Veřejného ochránce práv je snad apolitická organizace, která má řešit problémy občanů, ne demonstrovat za platby poplatků médiím, která už dávno nejsou nezávislá. Když chtějí demonstrovat, tak za to, aby koncesionářské poplatky neplatili ti, kdo ani nemají televizi. Tam by to možná smysl dávalo."


"Cit. "Podporu stávkujícím médiím veřejné služby v pondělí vyjádřili i nová ombudsmanka Eva Kostolanská, dětský ombudsman Martin Beneš i jejich zástupce Vít Alexander Schorm."

A přesně tohle je naprosto špatně. Právě oni mají povinnost ze zákona být nestraničtí a rozhodovat ne podle svých sympatií, nýbrž podle litery zákona.

Takže sorry, ale tímto svým jednáním popřeli statut svého úřadu. A je naprosto jedno koho a v čem podporují. Vždycky to bude špatně."


"Já myslela,…


Upraveno
To se mi líbí

Bavorovy poznámky

©2022 od Bavorovy poznámky. Vytvořeno pomocí Wix.com

bottom of page