„Místo stávky ČT dali cenu vajec a bouřky,“ naříká novinář
- lujjza
- před 12 hodinami
- Minut čtení: 1
(..) Novinář Vojtěch Berger z neziskovky Hlidacipes.org si v pondělí rýpl do konkurenčních televizních stanic Novy a Primy, které o stávce podle něj dostatečně neinformovaly.
„Nikdo nečeká od komerčních TV aktivní obhajobu ČT a ČRo. Ale nedat do hlavních zpráv ani slovo o výstražné stávce ve veřejnoprávních médiích je profesní fail. Včera to na Nově a Primě každopádně vyhrála vejce a bouřky,“ uvedl Berger na síti X s představou, že stávka ČT a ČRo bude hlavním tématem na všech mediálních kanálech v Česku. (..)
---
Nikdo nás nemá rááád...!!... fňuk...!! 😢😠




Inu, "novinář z neziskovky" - to je samo o sobě diagnóza. A nevím, co se tak pupínkuje nad tím, že komerční TV nemají k podpoře jejich prachů důvod? Anebo jim to, sousdruh, dá do posudku? 😀