top of page
Vyhledat

„Místo stávky ČT dali cenu vajec a bouřky,“ naříká novinář

  • lujjza
  • před 12 hodinami
  • Minut čtení: 1

(..) Novinář Vojtěch Berger z neziskovky Hlidacipes.org si v pondělí rýpl do konkurenčních televizních stanic Novy a Primy, které o stávce podle něj dostatečně neinformovaly.


„Nikdo nečeká od komerčních TV aktivní obhajobu ČT a ČRo. Ale nedat do hlavních zpráv ani slovo o výstražné stávce ve veřejnoprávních médiích je profesní fail. Včera to na Nově a Primě každopádně vyhrála vejce a bouřky,“ uvedl Berger na síti X s představou, že stávka ČT a ČRo bude hlavním tématem na všech mediálních kanálech v Česku. (..)


---

Nikdo nás nemá rááád...!!... fňuk...!! 😢😠


 
 
 

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Z teletextu ČT-09 (23. 6. 2026)

Vláda nepočítá s Pavlem na summitu NATO Vláda nedelegovala prezidenta Pavla na červencový summit NATO. Delegaci povede premiér Babiš (ANO) a budou v ní i ministři obrany Zůna (za SPD) a zahraničí Maci

 
 
 

1 komentář

Hodnoceno 0 z 5 hvězdiček.
Zatím žádné hodnocení

Přidejte hodnocení
Pochybovač
Pochybovač
před 11 hodinami

Inu, "novinář z neziskovky" - to je samo o sobě diagnóza. A nevím, co se tak pupínkuje nad tím, že komerční TV nemají k podpoře jejich prachů důvod? Anebo jim to, sousdruh, dá do posudku? 😀

To se mi líbí

Bavorovy poznámky

©2022 od Bavorovy poznámky. Vytvořeno pomocí Wix.com

bottom of page